Promocja dla Klientów myjni
Stały rabat na korzystanie z usług myjni
ATRAKCYJNE POWIERZCHNIE DO WYNAJĘCIA
Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą.
  hempis hempis hempis hempis
  Nasza firma

  Aktualności z życia firmy Hempis

  14.07.2017r. Dzień otwarty

  Promo


  26.08.2016r. Dzień otwarty

  Promo


  19.08.2016r. Dzień otwarty

  Promo


  2.08.2016r. Dzień otwarty

  Promo


  18.04.2016r. ZAPRASZAMY NA SZKOLENIE

  Promo


  20.07.2015r. PROMOCJA

  Promo


  15.04.2015r. PROMOCJA

  Promo


  21.09.2014r. "Targi ENERGETAB 2014"

  Wizualizacja Hempis

  Podczas corocznie organizowanych dla Pracowników HEMPISu wyjazdów na Targi ENERGETAB 2014 nasz Handlowiec Pani Karolina Rudnik wykazała się bardzo dobrą znajomością asortymentu naszego wyróżniającego się Dostawcy ZAMEL CET i wygrała skuter elektryczny. Gratulujemy!

  Targi ENERGETAB 2014 Targi ENERGETAB 2014 Targi ENERGETAB 2014


  16.12.2013r "Zakończono przyjmowanie ofert"

  02.12.2013r "Zapytanie ofertowe "

  Zapraszamy do składania ofert dotyczących usługi wykonania materiałów informacyjno-promocyjnych w ramach realizowanego projektu "Rozwój współpracy firmy Hempis z Partnerami biznesowymi w oparciu o nowe rozwiązania informatyczne systemu B2B" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach "Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, działanie 8.2 Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B" Szczegóły:

  - Zapytanie ofertowe na materiały informacyjno-promocyjne plik PDF
  - Wzór oferty na materiały informacyjno-promocyjne plik PDF

  4.02.2013. "Zapytanie ofertowe "

  Zakończono przyjmowanie ofert.  14.01.2013r. "Zapytanie ofertowe "

  zapraszamy do składania ofert dotyczących usługi wykonania projektu funkcjonalno-technicznego serwisu, wyprodukowania oraz zaimplementowania oprogramowania serwisu B2B

  Szczegóły:

  - Zapytanie ofertowe plik PDF
  - Wzór oferty ofertowe plik PDF

  11.12.2012r. "ATRAKCYJNE POWIERZCHNIE DO WYNAJĘCIA "

  W nowobudowanym obok Marketu Kaufland budynku handlowo-usługowym o wysokim standardzie atrakcyjne powierzchnie do wynajęcia:
  - 750m2 na parterze,
  - 1500m2 na piętrze.
  - 700m2

  Dwie windy. Część budynku jest już wynajęta na na największą w Piotrkowie Tryb. Hurtownię Elektryczną i Salon Oświetleniowy. Parking podziemny i miejsca parkingowe obok budynku. 3 wjazdy. Możliwość dojazdu również TIR.
  Możliwość adaptacji powierzchni. Doskonała lokalizacja przy nowym rondzie (bardzo dobry dojazd) i przy drugim co do wielkości osiedlu mieszkaniowym.
  Kontakt: Marek Pietrzak tel. 601358914

  Wizualizacja HempisWizualizacja HempisWizualizacja HempisWizualizacja HempisWizualizacja HempisWizualizacja HempisWizualizacja HempisWizualizacja Hempis
  11.12.2010r. "Uruchomienie myjni samoobsługowej w Piotrkowie Tryb."

  W dniu 11.12.2010 r. została uruchomiona myjnia bezdotykowa w Piotrkowie Tryb. przy ul. Łódzkiej 30ab obok Kauflandu (4 stanowiska)


  Wizualizacja Hempis


  19.11.2010r. "20 lat mineło"

  W dniu 19 listopada 2010 r. Firma "Hempis" obchodziła jubileusz 20 lecia działalności. W części oficjalnej zaprezentowne zostały film dokumentujący rozwój firmy w okresie 20-lecia działalności oraz plany na przyszłość. Przez właścicieli Firmy wręczone zostały okazjonalne dyplomy długoletnim Pracownikom Przedstawicielom Producentów. Po części oficjalnej właściciele Firmy zaprosili do wspólnej trwające do białego rana zabawy przy udziale zespołu artystów.

  Wizualizacja Hempis


  05.10.2010r. "Rozpoczęcie budowy nowej siedziby i myjni samoobsługowej w Piotrkowie Tryb."

  W dniu 05.10.2010 rozpoczęła się budowa nowej siedziby i myjni samoobsługowej jako I etap budowy nowej siedziby Firmy HEMPIS.
  Oprócz większej sali sprzedaży, w nowej siedzibie znajdzie się magazyn wysokiego składowania, magazyn słupów stalowychi aluminiowych, zaplecze pozwalające na przewijanie kabli również w zimie, biura oraz powierzchnie przeznaczone do wynajmu.
  Dla wygody naszych klientów czynna będzie 24 godzinna myjnia bezdotykowa

  Wizualizacja HempisWizualizacja HempisWizualizacja HempisWizualizacja HempisWizualizacja HempisWizualizacja HempisWizualizacja HempisWizualizacja Hempis


  15.10 - 22.10.2010r. "Szkolenie Kanlux"

  Odbyło się skolenie z produktów Kanlux

  Szkolenie Kanlux Szkolenie Kanlux Szkolenie Kanlux Szkolenie Kanlux Szkolenie Kanlux Szkolenie Kanlux


  05.02.2010r. "Podsumowano kolejny rok"

  Ponad 200 osób: dostawcy i klienci z braży elekrotechnicznej z terenu całej Polski, przedstawiciele władz miast i gmin, a także właściciele, pracownicy i osoby zaprzyjaźnione z Hurtownią "HEMPiS" wzięło udział w kolejnym Spotkaniu Noworocznym.
  Takie, wspólne spotkania należą już do tradycji. Są one dobrą okazją do lepszego poznania się, prezentacji firm współpracujących oraz wymiany doświadczeń. Czternasty, taki bankiet odbył się 5 lutego w Centrum Konferencyjno-Bankietowym "Agat" w Piotrkowie Trybunalskim. Jak zawsze, sala była pełna.

  - Bardzo nas cieszy fakt - mówi Mariusz Pietrzak, współwłaściciel hurtowni "HEMPiS" - że mimo odczuwalnego w każdej branży kryzysu gospodarczego dzięki dobrej, ubiegłorocznej współpracy z naszymi klientami mogliśmy zorganizować spotkanie. Goście dopisali i dzięki nim impreza nam się udała. Tutaj chciałbym dodać, że jak zawsze wsparli nas wypróbowani dostawcy, za co im dziękujemy.
  Spotkanie rozpoczęło się od toastu za miniony rok i pomyślność w bieżącym.
  Właściciele uhonorowali przedstawicieli tych firm i instytucji, z którymi współpraca w 2009 roku była najbardziej udana. Tym razem główną atrakcją był Wieczór Rosyjski w wykonaniu aktorów z teatrów scen śląskich.  26.08.2009r. "Nowa siedziba w Łodzi"

  Przestronniejsza sala sprzedaży i - co za tym idzie - większy asortyment eksponowanych towarów - to wszystko czeka na klientów oddziału Hurtowni "HEMPiS" w Łodzi, który od 1 sierpnia br. zmienił swoją siedzibę przenosząc się z ul. Kilińskiego 159/163 na ul. Kilińskiego 112.

  Z tej okazji 26 sierpnia odbyło się uroczyste otwarcie. Na kupujących czekało wiele niespodzianek, m.in.: 10 % rabat na dokonywane w tym dniu zakupy, poczęstunek z grilla oraz losowanie nagród. O nowych trendach w oświetleniu i aparaturze pomiarowej można było porozmawiać z przedstawicielami firm "Kanlux" i "Sonel", które przygotowały interesujące ekspozycje.

  - Zmiana siedziby na większą była podyktowana stałym poszerzaniem asortymentu - mówi Marek Pietrzak, prezes Hurtowni "HEMPiS" - a także chęcią poprawy jakości obsługi klientów oraz warunków socjalnych dla personelu. W starej, o połowę mniejszej sali sprzedaży nie mogliśmy wyeksponować już wszystkich, oferowanych towarów. Brakowało również parkingu, a lokalizacja w pobliżu szkoły uniemożliwiała organizowanie spotkań klientów z dostawcami.

  Łódzki oddział hurtowni jest czynny w godz. od 8.00 do 17.00, a w soboty do godz. 13.00. Serdecznie zapraszamy.
  Oddział w Łodzi Oddział w Łodzi Oddział w Łodzi Oddział w Łodzi Oddział w Łodzi Oddział w Łodzi Oddział w Łodzi


  21.05.2009r. "Nowoczesna myjnia bezdotykowa przy oddziale w Radomsku już działa"

  Wybiegając naprzeciw potrzebom naszych klientów przy oddziale hurtowni w Radomsku uruchomiliśmy pierwszą w mieście bezdotykową myjnię samochodową.

  NIE PRZYJEŻDŻAJ DO NAS JEŻELI:
  • lubisz czekać w kolejkach - mamy 3 stanowiska
  • chcesz przepłacać - impuls 1 minuta = 1 zł
  • lubisz mieć plamy na karoserii - u nas płukanie wodą zdemineralizowaną
  • chcesz mieć dywaniki z piaskiem - u nas jest odkurzacz 2-stanowiskowy
  • chcesz mieć matowy połysk - u nas wosk na zimno

  WYSTAWIAMY FAKTURY
  MAMY STAŁĄ OFERTĘ PROMOCYJNĄ DLA NASZYCH KLIENTÓW
  Myjnia w RadomskuMyjnia w RadomskuMyjnia w RadomskuMyjnia w RadomskuMyjnia w RadomskuMyjnia w Radomsku